Leśny film – Mój pierwszy raz przed kamerą

Tydzień temu wybrałem się samotnie na dwa dni do Mazowieckiego Parku Krajobrazowego w okolice, gdzie jeszcze nigdy nie byłem. Odwiedziłem tym razem okolice miejscowości Zabieżki. Pochodziłem po lesie, zwiedziłem opuszczoną cegielnię, spędziłem noc pod chmurką, brodziłem w Szerokim Bagnie i wokół torfowiska Czarci Dół. Relacja jest dosyć nietypowa bo w formie filmu. Pierwszy raz postanowiłem wystąpić przed kamerą by trochę Wam opowiedzieć i pokazać to czego zdjęcia nie oddają. Leśny film nie miał scenariusza ani reżyserii. Szedłem przez las i to co mi wpadło w oko filmowałem i komentowałem. To co wyszło, jest prosto z serca. Większość z Was pewnie wie o co chodzi 😉 Zapraszam do oglądania i komentowania:

Share this: