Ostatnie dni by zapisać się na Surwiwalia!

Zachęcam do udziału w zbliżających się Surwiwaliach koło Bolimowa. Będzie to okazja by spotkać wielu ciekawych ludzi, wymienić się doświadczeniami, sporo nauczyć a nawet wziąć udział w zawodach technik przetrwania. Zostały już tylko dwa dni na zapisy!

surwiwaliaOczywiście też się tam wybieram. Przy okazji kolejny raz pewnie odwiedzę Puszczę Bolimowską bo to moje ulubione okolice 😉

Oficjalną stronę Surwiwaliów z formularzem zapisów znajdziecie TU

Możecie również śledzić wydarzenie na Facebooku oraz Google+

18 komentarzy


 1. // Odpowiedz

  Może być ciekawa impreza… trochę komercyjna ale na pewno warto się wybrać 🙂


 2. // Odpowiedz

  Zobaczymy, mam nadzieję 😉 Wejściówki są płatne więc powinni być raczej ludzie na prawdę zainteresowani tematem.


 3. // Odpowiedz

  Jeszcze jak budowali autostradę to w tym miejscu była bezpłatna impreza dla całych rodzin. Inscenizacja Bitwy pod Bolimowem szkoda, że organizujecie płatną imprezą. Ta okolica wymaga większej ilości bezpłatnych zajęć dla dzieci i młodzieży


  1. // Odpowiedz

   Nie należę bezpośrednio do organizatorów, ale kwestia tego, czy impreza jest płatna czy nie, zależy od sponsorów i lokalnego samorządu. Ani ZHP ani SPSS nie dysponują środkami by zorganizować bezpłatną imprezę.

   Coroczne inscenizacje Bitwy pod Bolimowem miały sponsorów a poza tym dorośli „płacili” za udział swoich pociech kupując tam lody, piwo i kiełbaski 😉


 4. // Odpowiedz

  Termin się przedłużył, ale niestety w tym roku nie dam rady. Zapewne będzie świetnie i będzie można uzyskać wiele porad i nauczyć się czegoś nowego. Będę musiał poczekać na następny wyjazd. Powodzenia dla wszystkich. Zazdroszczę.


 5. // Odpowiedz

  O kurde, nie zdążyłem! W takim razie będę wyczekiwał informacji jak było. Pozdrawiam i życzę miłej zabawy…


 6. // Odpowiedz

  Kurcze nie miałem pojęcia że coś takiego jest organizowane. Mam nadzieje że w przyszłym roku też będzie ta impreza bo z chęcią bym się zapisał.


 7. // Odpowiedz

  30 km po lasach i mokradłach z Dawidem to ciekawe przeżycie… Dawid miał nawet przygotowane na koniec trasy niespodzianki…ciekawe kto nast. razem wyjdzie z krzaków. Surwiwalia to super impreza także dla rodzin. Pozdrawiam resztę towarzystwa leśno-błotnego.


  1. // Odpowiedz

   Piotrek, te niespodzianki zaskoczyły mnie tak samo jak Was. Jako pierwszy wpadłem w rów z wodą 😉 Co do napotkanego wędrowca z Litwy, przypomniało mi się:


 8. // Odpowiedz

  Ktoś może zdać relację jak było na zawodach? Trudne zadania czy raczej do ogarnięcia? W następnej edycji na pewno wezmę udział.


 9. // Odpowiedz

  O ja… żałuje że dopiero teraz o tym wszystkim przeczytałem… mam nadzieje, że uda mi się wybrać kolejnym razem.


 10. // Odpowiedz

  Impreza oczywiście była ciekawa i warto było się na nią wybrać…, zwłaszcza z Dawidem jako przewodnikiem i znawcą historii tamtych terenów. Szkoda, że tak mało osób skorzystało z możliwości przejścia tego odcinka wspólnie z nami, resztę napisał już Piotrek… 🙂 Na samej imprezie panowała kultura na bardzo wysokim poziomie i wspaniały klimat co potwierdzą wszyscy uczestnicy – nie było żadnych przykrych incydentów co jest rzeczą niespotykaną w naszym kraju. Zawody były ciekawe i jeśli ktoś uczestniczył w warsztatach lub tylko obserwował, to w większości przypadków nie miał problemów z zaliczeniem konkurencji. Organizatorzy już pewnie też wyciągnęli wnioski, więc nie będę się rozpisywał… ale koszulka pamiątkowa powinna być za darmo(w ramach wpisowego) dla wszystkich i przydała by się też jakaś pamiątkowa naszywka następnym razem… Pozdrawiam wszystkich pozytywnie zakręconych 🙂


  1. // Odpowiedz

   Mirek, cieszę się, że podobała Ci się wycieczka przez Puszczę Bolimowską, jak i same Surwiwalia.
   Też mam nadzieję, że za rok będzie więcej chętnych na wędrówkę a na imprezie znajdzie się jeszcze więcej atrakcji i ludzi, których pasją jest obcowanie z dzikimi zakątkami nie tylko naszego kraju.


 11. // Odpowiedz

  Niestety się spóźniłem i ominęła mnie ta impreza, ale teraz będę zaglądał na blog częściej i na pewno następnym razem będę gotowy.


 12. // Odpowiedz

  Jeśli w najbliższym czasie będzie podobny wyjazd to ja zgłaszam chęć udziału. Zawsze lubię spotykać ciekawych ludzi, a w trakcie takich wycieczek to się zdarza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge