Wędrówki, spływy, imprezy, spotkania…

Ostatnio zapraszałem na Surwiwalia i niektórzy pytają o relację. Impreza oczywiście była udana i szczerze zapraszam Was już za rok. Relacji nie będzie bo to wszystko trzeba samemu przeżyć i zobaczyć.

Letnia pogoda skutecznie odpędza mnie od komputera i przepadną też relacje z kilku wędrówek, z majówki w MPK, z kilku spływów Wisłą, Świdrem i Pilicą i ze specjalnego zlotu forum Reconnet.pl.

W ten sposób pozbywam się blogowych zaległości 😉 Nic nie przepadnie, najwyżej pojawi się kiedyś w zakładce „Wspomnienia”. Postaram się teraz wrzucać coś na bieżąco.  Ostatnie wypady obejrzycie w zdjęciowym skrócie na moim profilu w Google+ https://plus.google.com/+LudzkietropyPl/posts

W najbliższym tygodniu postaram się za to o szerszą relację z trzydniowej wędrówki po lasach i bagnach Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, na którą wyciągnąłem czterech kolegów…

8 komentarzy


 1. // Odpowiedz

  Piękne zdjęcia ze spływu. Dobrze że nie trafiłeś tak jak moja siostra ze 3 lata temu na trąbę powietrzną w czasie trwania spływu.


 2. // Odpowiedz

  Zdjęcia świetne, aż chciałoby się przeżywać to razem z Tobą. Już nie mogę się doczekać się relacji kolejnej wędrówki, o której wspominasz. Pozdrawiam.


 3. // Odpowiedz

  Super fotorelacja ze spływu 🙂 też lubię jeździć na kajaki ale w rejony roztocza. Super relaks i miło spędzony czas.


 4. // Odpowiedz

  Latem spływy to podstawa, na krótsze jednodniowe wycieczki jeździmy nawet 2-3 razy w miesiącu, jedni na działkę, inni na spływ – taka natura. Uwielbiam!


 5. // Odpowiedz

  ja planuje już od dwóch lat spływ, ale ciągle coś komuś ze znajomych wypada innego i nie możemy się zgrać. Tutaj pięknie i zdjęcia mobilizują, to może jak zrobi się cieplej, to wyruszę;)


 6. // Odpowiedz

  Super zdjęcia, ja dwa razy w roku coś organizuję. Lubię przyrodę i klimat przetrwania las itd. Twoja wyprawa ekstra.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge