Wędrówki, spływy, imprezy, spotkania…

Ostatnio zapraszałem na Surwiwalia i niektórzy pytają o relację. Impreza oczywiście była udana i szczerze zapraszam Was już za rok. Relacji nie będzie bo to wszystko trzeba samemu przeżyć i zobaczyć.

Letnia pogoda skutecznie odpędza mnie od komputera i przepadną też relacje z kilku wędrówek, z majówki w MPK, z kilku spływów Wisłą, Świdrem i Pilicą i ze specjalnego zlotu forum Reconnet.pl.

W ten sposób pozbywam się blogowych zaległości 😉 Nic nie przepadnie, najwyżej pojawi się kiedyś w zakładce „Wspomnienia”. Postaram się teraz wrzucać coś na bieżąco.  Ostatnie wypady obejrzycie w zdjęciowym skrócie na moim profilu w Google+ https://plus.google.com/+LudzkietropyPl/posts

W najbliższym tygodniu postaram się za to o szerszą relację z trzydniowej wędrówki po lasach i bagnach Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, na którą wyciągnąłem czterech kolegów…

Share this: